Wykonujmy każdy obowiązek z najwyższymi standardami zarówno merytorycznymi jak i etycznymi. Podczas wykonywania swojej pracy stawiamy na zgodność z zasadami etyki doradcy podatkowego, przestrzegając tajemnicy zawodowej. Jesteśmi doktorami nauk ekonomicznych i nauk prawnych, posiadamy bogate doświadzenie w ww. obszarach. Z uwagi na wcześniejsze doświadczenie zawodowe wiemy również jak funkcjonuje aparat skarbowy gdyż pełniliśmy w nim kierownicze funkje. Naszą wiedzę i doświadczenie chcemy wykorzystać w pracy dla naszych klientów Uważamy, że kluczem do satysfakcjonującej współpracy jest odpowiedni kontakt z klientem, zaangażowanie i profesjonalne podejście do zleconego zadania. W ramach współpracy gwarantujemy:

• Zaufanie, profesjonalizm, rzetelność i skuteczność to wartości o które dbamy w relacjach z naszymi klientami.

• Współpracujemy z przedsiębiorstwami o bardzo różnej specyfice i wielkości. Nasze usługi obejmują zarówno doradztwo strategiczne, operacyjne jak i szkolenia we wszystkich kluczowych procesach.

• Współpracujemy z doświadczonymi ekspertami, którzy posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do pomocy naszym klientom w osiągnięciu ich biznesowych celów.

• Mamy indywidualne podejście do każdego przyjętego zlecenia – jest to podstawa naszego działania.

• Nasza działalność objęta jest tajemnicą zawodową doradcy podatkowego, a świadczone usługi są ubezpieczone.

• Brak ukrytych kosztów – informacja o wynagrodzeniu przekazywana jest przy przyjmowaniu zlecenia. Rozliczenia dokonywane są zgodnie z ustalonymi z klientem założeniami. Ceny za usługi mogą być płatne w dogodnych ratach.

Z kim współpracujemy:

Zapraszamy do kontaktu

dr Barbara Głód – tel. 725 168 236

dr Sławomir Saltarius– tel. 606 771 291