Joanna Marcol
Joanna Marcol
2023-07-14
Bardzo dobre szkolenie! Wiedza była zaprezentowana w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały, poparty licznymi przykładami co lepiej trafia do słuchacza. Na bieżąco można zadawać pytanie. Polecam!!!
Dawid Czermak
Dawid Czermak
2023-03-19
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Doktor oraz jej umiejętności wyjaśnienia skomplikowanych zagadnień podatkowych w sposób prosty i zrozumiały. Dodatkowo, Pani Doktor wykazała się bardzo dobrym podejściem do klienta, co pozwoliło mi czuć się komfortowo i zrelaksowanym podczas rozmowy. Podsumowując, gorąco polecam Dr Barbarę Głód jako eksperta ds. podatkowych. Jej wiedza i doświadczenie są bez wątpienia na wysokim poziomie, a jej podejście do klienta sprawia, że współpraca z nią jest przyjemna i owocna.
Adrian Slodowicz
Adrian Slodowicz
2023-03-07
Bardzo serdecznie polecam!! Super podejście oraz profesjonalna pomoc. Pani Barbara posiada fachową wiedzę i bardzo jasno tłumaczy tematy dotyczące prawa podatkowego, dzięki czemu rozwiała wszelkie moje wątpliwości oraz wyjaśniła poruszony przeze mnie temat. Ponadto spotkanie odbywało się w naprawdę miłej atmosferze, a i termin spotkania dosłownie dzień po rozmowie telefonicznej, co w dzisiejszych czasach naprawdę się ceni. Dziękuję za poświęcony czas!👌🏼
Wioleta Golik
Wioleta Golik
2023-02-26
Bardzo dziękuję za doradztwo, pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie 🤝👍
Ewa Maćkowiak
Ewa Maćkowiak
2023-02-25
Szybko, sprawnie i solidnie. Szczerze polecam – Ewa Maćkowiak
Beata Beata
Beata Beata
2023-01-25
Serdecznie polecam. Profesjonalne podejście na najwyższym poziomie. indywidualne podejście do problemu. Bardzo szeroka wiedza pozwalająca na wyjaśnienie tematyki podatkowej. Do tego rozmowa przeprowadzona w Bardzo miłej atmosferze.
Janusz Gilner
Janusz Gilner
2023-01-17
Polecam. Pełny profesionalizm na najwyższym poziomie,obszerna wiedza ,rzetelna konkretna obsluga,bardzo dobry kontakt.
Ewa Rakus
Ewa Rakus
2023-01-13
Profesjonalizm, ogromna wiedza i skupienie na konkretnym problemie. Polecam z pełnym przekonaniem
Monika Kuźnik
Monika Kuźnik
2022-11-27
Pełen profesjonalizm! Jak najbardziej polecam!
Dominika Kudla
Dominika Kudla
2022-11-23
Serdecznie polecam! Pani Basia jest bardzo uprzejmą osobą z ogromną wiedzą i dużym doświadczeniem. Wszystko jasno, konkretnie i rzetelnie!
Łukasz Kondzielnik
Łukasz Kondzielnik
2024-01-07
Polecam, miłe i profesjonalne podejście do klienta. Wszystko wytłumaczone w przejrzysty sposób.
Marcin Drewnowski
Marcin Drewnowski
2023-12-29
Pani Barbara jest bardzo konkretnym doradcą podatkowym, otrzymałem precyzyjne informacje w mojej sprawie. Widać że Pani Barbara ma bardzo duże doświadczenie, porada była w pełni zorientowana na rozwiązanie problemu, a nie naciągnięcie klienta na dodatkowe koszty jak to bywa w przypadku innych doradców. W 100% polecam!
Przemysław Baran
Przemysław Baran
2023-12-27
Witam, Bardzo polecam, szybka, konkretna i fachowa porada! Jeszcze raz polecam.
Cezary Grzesiek
Cezary Grzesiek
2023-12-20
Profesjonalna i rzeczowa pomoc w sprawach podatkowych! Polecam
R- Tec
R- Tec
2023-12-01
Polecam usługi Pani Barbary – dla przedstawionego dość skomplikowanego problemu zaproponowała kilka wariantów rozwiązań, w tym także takie, które w pierwszej chwili wydawały mi się trudne, albo wręcz niemożliwe do realizacji – jednak ostatecznie znalazły praktyczne zastosowanie z pełnym sukcesem. Proponowane rozwiązania były klarowne, dokładnie omawiane, skoncentrowane na realizacji celu. Pani Barbara to praktyk o solidnej wiedzy, który potrafi zgłębić temat i przedstawić propozycje działań dopasowane do sytuacji. To specjalista, któremu osoba zwracająca się z zagadnieniami podatkowymi może zaufać. Na wysokim poziomie jest kontakt – jest dostępna, gotowa odpowiedzieć na pytania i zgłaszane wątpliwości. W razie potrzeby będę wracać po porady. Artur Piłat
Andrzej Marek
Andrzej Marek
2023-11-30
Polecam Panią Barbarę w 100%. W kilkanaście minut udało się ustalić wszystko. Pani bardzo miła i pomocna.
Karolina Jaciubek
Karolina Jaciubek
2023-11-20
Pani Barbara, bardzo dobrze zna się na tym czym się zajmuje! 🙂 Pani odpowiedziała na nurtujące mnie pytania odnośnie własnej działalności gospodarczej. Polecam!
Paulina Lorbiecka
Paulina Lorbiecka
2023-11-20
Bardzo polecam! Pomoc uzyskałam bardzo konkretną, merytoryczną i szczegółową. Na pewno wrócę w razie problemów 😉
Opinie Oferteo