Joanna Marcol
Joanna Marcol
2023-07-14
poleca
Bardzo dobre szkolenie! Wiedza była zaprezentowana w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały, poparty licznymi przykładami co lepiej trafia do słuchacza. Na bieżąco można zadawać pytanie. Polecam!!!
Dawid Czermak
Dawid Czermak
2023-03-19
poleca
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Doktor oraz jej umiejętności wyjaśnienia skomplikowanych zagadnień podatkowych w sposób prosty i zrozumiały. Dodatkowo, Pani Doktor wykazała się bardzo dobrym podejściem do klienta, co pozwoliło mi czuć się komfortowo i zrelaksowanym podczas rozmowy. Podsumowując, gorąco polecam Dr Barbarę Głód jako eksperta ds. podatkowych. Jej wiedza i doświadczenie są bez wątpienia na wysokim poziomie, a jej podejście do klienta sprawia, że współpraca z nią jest przyjemna i owocna.
Adrian Slodowicz
Adrian Slodowicz
2023-03-07
poleca
Bardzo serdecznie polecam!! Super podejście oraz profesjonalna pomoc. Pani Barbara posiada fachową wiedzę i bardzo jasno tłumaczy tematy dotyczące prawa podatkowego, dzięki czemu rozwiała wszelkie moje wątpliwości oraz wyjaśniła poruszony przeze mnie temat. Ponadto spotkanie odbywało się w naprawdę miłej atmosferze, a i termin spotkania dosłownie dzień po rozmowie telefonicznej, co w dzisiejszych czasach naprawdę się ceni. Dziękuję za poświęcony czas!👌🏼
Wioleta Golik
Wioleta Golik
2023-02-26
poleca
Bardzo dziękuję za doradztwo, pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie 🤝👍
Ewa Maćkowiak
Ewa Maćkowiak
2023-02-25
poleca
Szybko, sprawnie i solidnie. Szczerze polecam – Ewa Maćkowiak
Beata Beata
Beata Beata
2023-01-25
poleca
Serdecznie polecam. Profesjonalne podejście na najwyższym poziomie. indywidualne podejście do problemu. Bardzo szeroka wiedza pozwalająca na wyjaśnienie tematyki podatkowej. Do tego rozmowa przeprowadzona w Bardzo miłej atmosferze.
Janusz Gilner
Janusz Gilner
2023-01-17
poleca
Polecam. Pełny profesionalizm na najwyższym poziomie,obszerna wiedza ,rzetelna konkretna obsluga,bardzo dobry kontakt.
Ewa Rakus
Ewa Rakus
2023-01-13
poleca
Profesjonalizm, ogromna wiedza i skupienie na konkretnym problemie. Polecam z pełnym przekonaniem
Monika Kuźnik
Monika Kuźnik
2022-11-27
poleca
Pełen profesjonalizm! Jak najbardziej polecam!
Dominika Kudla
Dominika Kudla
2022-11-23
poleca
Serdecznie polecam! Pani Basia jest bardzo uprzejmą osobą z ogromną wiedzą i dużym doświadczeniem. Wszystko jasno, konkretnie i rzetelnie!
Bartosz Tajak
Bartosz Tajak
2023-10-20
Odwiedziłem Panią Barbarę , i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z jej profesjonalizmu. Poświęca dużo uwagi szczegółom i zawsze stara się znaleźć optymalne rozwiązania. Jej wiedza w dziedzinie finansów jest imponująca, co pozwala mi czuć się pewnie w zarządzaniu firmowymi finansami. Jej obsługa klienta jest również wyjątkowa; zawsze jest dostępna, aby odpowiedzieć na pytania i rozwiać wątpliwości.
Anna Osinska
Anna Osinska
2023-10-11
Polecam szkolenie. Przekazywana wiedza do wykorzystania bezpośrednio w praktyce. Bardzo merytoryczna wiedza, wszystkie pytania i niejasności wytłumaczone w sposób prosty i zrozumiały dla odbiorcy. Jakość szkolenia oceniam bardzo wysoko, doceniam indywidualne podejście do uczestnika szkolenia.
jarek laskowski
jarek laskowski
2023-09-15
Dziękuję za poradę. Dopiero profesjonalista potrafi wskazać błędy założeń i znaleźć skuteczne rozwiązanie problemu. Na początku nie oczekiwałem zbytnich efektów, jednak teraz mogę zdecydowanie polecić kontakt z Panią Doradcą. Porada była profesjonalna, a sposób przekazania jasny i bardzo przyjazny. Udzielone rady pozwoliły pokierowanie transakcji w korzystnym dla stron kierunku i pozwoliły uniknąć konfrontacji z US, co z pewnością zaoszczędziło zarówno nerwów jak i kosztów.
Agnieszka Bogdańska
Agnieszka Bogdańska
2023-09-05
Bardzo dobre szkolenie . Profesjonalnie przygotowane , dużo merytorycznej zawartości .Zdecydowanie polecam wszystkim zainteresowanym nową tematyką KSeF.
Sebastian Zimny
Sebastian Zimny
2023-08-30
Jestem bardzo zadowolony z pomocy w kwestiach podatkowych. Szybki i bezproblemowy kontakt. Polecam!
Mateusz Strzelczyk
Mateusz Strzelczyk
2023-08-21
Pani Barbara wykazuje bardzo duże zaangażowanie i inicjatywę w pomoc klientowi. Oprócz odpowiedzi na pytania, które zadawałem Pani Barbarze otrzymałem również bardzo przydatne porady.
Ryszard Pawlak
Ryszard Pawlak
2023-08-18
Świetne szkolenie. Bardzo dobrze merytorycznie przygotowane szkolenie pod kątem przekazanej wiedzy i przygotowanego materiału. Możliwość zadawania na bieżąco pytań umożliwia poszerzenie wiedzy, którą można sprawdzić i utrwalić podczas spotkania. Serdecznie polecam.
Sylwia Witosz
Sylwia Witosz
2023-08-03
Otrzymałam fachową pomoc jestem bardzo zadowolona.Szybki kontakt,natychmiastowy odzew.Polecam
Sebastian Homan
Sebastian Homan
2023-07-25
Szybka i profesjonalna pomoc w zakresie podatków. Bardzo dobre i miłe podejście do klienta.
Joanna Marcol
Joanna Marcol
2023-07-14
Bardzo dobre szkolenie! Wiedza była zaprezentowana w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały, poparty licznymi przykładami co lepiej trafia do słuchacza. Na bieżąco można zadawać pytania. Wiedza ze szkolenia dla mnie bardzo przydatna, jestem zadowolona że mogłam w nim uczestniczyć. Polecam.
Opinie Oferteo